UFUK ÇALIŞKAN - WEB TASARIM
UC BİLİŞİM
İnternet sitemizin tasarımı sırasında kısa sürede sağladığınız desteğin yanında ; hızlı aksiyonunuz , yapıcı duruşunuz ve önerici yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.
MELEK KOŞAR - WEB TASARIM
MK KARATE AKADEMİ DO
Web sitemizde gerek renkler olsun gerekse iç bilgi olsun o kadar güzel anlatmışsınızki, sanki yıllardır karatenin içinde gibisiniz. Kurumsal kimliğimizin yanı sıra özgün ve akıcı şekilde bir projeyi yayına geçirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum.
ŞEYMA SELÇUK - WEB TASARIM
BAYRAKTAR & SELÇUK AVUKATLIK BÜROSU
Daha önce çalıştığım avukatlık bürosunun kurumsal kimlik ve web tasarım çalışmasını yapan elif hanım ile, bu seferde kendi avukatlık büromun web tasarım işlemleri için çalışmaya başladım. İşini gerçekten çok iyi yapan ve piyasaya göre gayet uygun rakamlar çıkaran elif hanıma çok teşekkür ediyorum.
Ali Likya - LOGO
LİKYA TRAVEL
İçten ilginize ve alakanıza çok teşekkür ederim. Mükemmel bir logo tasarımı ve diğer ofis email antetli kağıt ve web sitesi tasarımı için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Çok memnunum.
İbrahim Ş. - AFİŞ
YEŞİLYURT BASKETBOL
Armut uygulaması sayesinde elif hanımla irtibat kurdum. İki gün gibi kısa bir sürede oldukça profesyonel bir tasarım çalışması yaptı. Elinize emeğinize sağlık.
MELİSA TOKSOYLU - Zoe Şarap
LOGO TASARIMI
Son derece hızlı şekilde içimize sinen hizmeti için Elif hanıma çok teşekkür ederiz.
ÖMER - PAKET SU
www.paketsu.com
Daha önceki iki e-ticaret sitemide elif hanıma yaptırdım. Her işini büyük bir titizlikle yapıyor. Kendi işi gibi benimseyip olması gereken en iyi işi ortaya koyuyor. Piyasa şartlarına göre bir e ticaret sitesini çok uygun fiyata yapıyor. 3. sitem bu ve 4. sitemide yine elif hanıma yaptıracağım. Webheyi seçmenizdeki en büyük nedenlerden biride senesi dolduğunda elif hanım site yenileme parası almıyor.
SEZGİN DALGIÇ - ASKAĞAN
www.askagan.com.tr
Bir önceki sitemizi başka bir firmaya yaptırmıştık. Ancak hazırladıkları tasarım ve geri dönüş süreleri çok sıkıntılı olduğu için başka bir firma ile çalışma durumunda kaldık. Referans aracılığı ile tanıştığımız elif hanım, web sitesi konusunda tam istediğimiz tasarımı hazırladı. Üstelik ücretin içinde olmamasına rağmen çok güzel bir logo çalışmasıda yaptı. İşini titizlikle sahiplenen bir hanım.
ÖMER - ÇEVİRİ OFİSİM
www.ceviriofisim.com
Öncelikle Elif hanıma çok teşekkür ediyorum. İnternetten bir çok araştırma sağladık fakat istediğimiz tasarımı yapabilen bir firma bulamadık. 3 gün içerisinde sitemizi hazır hale getirdiler. Sitede değişmesi gereken yerleri destek talebi olmadan direk whatsap hattı üzerinden ilettiğimizde anında geri dönüş aldık. Webhey firmasını tüm çevremde web sitesine ihtiyaç duyan firmalara tavsiye edeceğim.
ZULFİ GÖKDEMİR - GÖKDEMİR TESİSAT
www.gokdemirtesisat.com
Armut uygulaması üzerinden iletişime geçtiğimiz elif hanım, piyasa şartlarına göre çok iyi bir fiyat verdi. Gönderdiğimiz veriler ile renk kombinasyonu yazıların yerleşimi ve mobil versiyon uyumluluğu ile çok güzel bir iş çıkardı. Emekleri için kendisine çok teşekkür ediyorum.
ADNAN BAĞDATLI - BAĞDAT DAVET
www.salonbagdat.com
Renk uyumu ve tasarımı ile kısa bir sürede çok güzel bir iş çıkaran elif hanıma teşekkür ediyorum. Basılı olarak hazırladığı menüler ve mobil versiyonlu yapmış olduğu web sitesi ile sektörde bir adım öne taşıdı bizi.
SAVAŞ RAKICI - NUVO FIRIN
www.nuvofirin.com
Hızlı ve özenli bir iş ile iki tane çok güzel bir site ortaya çıkaran elif hanıma teşekkür ediyorum. Piyasa şartlarına göre bir site fiyatına iki site yapıp, tüm tasarım ve ayarlamaları ile yeni kuşağa uygun bir iş ortaya çıkardığı için ayrıca teşekkür ediyorum.
EMİR MERT - MERT MÜCEVHERAT
www.mertmucevherat.com
Gerçekten emeğinin güzelce hakkını veren iletişimi çok samimi ve işini özenle kısa süre içinde gerçekleştiren Elif hanıma teşekkürler.
DR ELVİN GÜNER
www.drelvinguner.com
Merhaba Elif Hanım,yeni açacağım kliniğime logo tasarlatmak için doğru adresi nereden bulacağım konusunda hiçbir fikrim yokken, armut.com aracılığıyla sizinle yollarımızın kesişmesi benim için büyük bir mutluluk kaynağı oldu.Herhangi bir ön ödeme bile istemeden,müthiş bir enerji ve özgüvenle,önce beklentimi ve zevklerimi öğrenip,sonra da birbirinden güzel 3 logoyu şipşak hazırlayı vermeniz gerçekten takdire şayandı. Sabrınız,üretkenliğiniz ve harikulade sonuç için teşekkürler.
Celal Kadir - ELZEM TEMİZLİK
İşi ehline vererek doğru bir karar vermiş oldum. Emeğiniz ve profesyonel çalışmanız için teşekkür ederim. Elinize Sağlık.
YİĞİT ERDOĞAN - TEKNİK AJANS
www.teknikajans.net
Elif hanım öncelikle elinize sağlık. Çok temiz ve titiz , güzel bir iş çıkardınız. İhtiyacı titizlikle irdeleyip , profesyonel bir biçimde eksiksiz tamamladınız.
ZEYNEL BEY - BEYOĞLU MEŞRUBAT
www.beyoglumesrubat.com
İzmir de işletmemize bir Web sayfası yaptıralım ve uzantılı adresler alalım diye düşünüp konuşurken Elif hanımla telefonlaştık biz ay sonuna iş bitse mutlu olacak ken aynı günün akşamı sitemiz hazırdı ertesi gün tüm ek rutüşlar ile adımıza e-postalarımız da tamamlandı. İnanılmaz bir hızı öğle yemeği bütçesi ile kapattık. Hala hızdan şaşkınım.
CÜNEYT AKAR - AKAR GAYRİMENKUL
www.akargayrimenkul.com.tr
İnstagram sayfasından bulduğum webhey kurumsal olarak bize çok destekte bulundu. Logo çalışması, kartvizit tasarımı, web tasarımı ve afiş tasarımları gibi bir çok tasarım yaptırdık ve hepsinden çok memnun kaldık.
TOLGA ERTUĞ - TAHOMA MOBİLYA
www.tahomamobilya.com
Bir önceki web sitemize onca para vermemize rağmen ortaya çıkan sonuç vasat derecesindeydi. Webhey Elif hanım kısa bir sürede uygun maliyetle çok güzel bir çalışma yaptı. Kendisize Tahoma ailesi olarak çok teşekkür ediyoruz.
FATİH KELEŞ - MAGIC CAR CARE
www.magiccarcenter.com
Web sitesi ve firma ismi ile ilgili bu zamana kadar bir çalışmam olmadı. İnternet ile de aram fazla iyi değildir. Bir gün aracını tamir ettirmek için Elif hanım ofisimize geldi. Tabela olsun afişler olsun profesyonel bir görüntüde olmadığı için herkes gibi Elif hanımında dikkatini çekti. Genel de ben bu tarz şeylere pek önem vermem ama Elif hanımın anlattıklarından sonra sunduğu teklife hayır demek benim ve şirketim için büyük bir haksızlık olacaktı. Öncelikle işime en yakışacak şekilde bir firma ismi önerdiler ve bunların ardından logo tasarımları tabela tasarımı afişler ve akabinde bir web sitesi çalışması başlatıldı. Şimdi ofisime gelen herkes ismi ve logoyu çok beğeniyor. Bunların dışında web siteniz var mı diye soran müşterilerimize artık gönül rahatlığı ile sitemizin adresini veriyoruz.
M.KEMAL BATUR - B & B AV. BÜROSU
www.batur.av.tr
Yurt dışında beğendiğimiz bir tasarım için yabancı bir firma ile irtibata geçtik. Aynı tasarımdan istediğimizi söylediğimizde fiyatın tam olarak 20 bin dolar olduğunu bize söylediler. Bir web sitesi için oldukça yüksek bir ücretti. Kısa bir araştırma sonrasında elif hanım ile karşılaştık ve bize aynı tasarımı çok daha uygun bir fiyata yapacağını söylediğinde inanamadık. Üstelik siteyi çok kısa bir sürede teslim etmesi de bizi bir hayli şaşırttı. Elif hanıma çok teşekkür ediyoruz.
ÇAĞDAŞ ÖYMEZ - ARDEN OYUNCAK
www.ardenoyuncak.com
Uzun zamandır e-ticaret sitesi arayışındaydım. Benim için önemli olan tasarımın kolay anlaşılır olması ve ürünlerin detaylarının yer almasıydı. Elif hanım tam istediğim gibi bir tasarım ve kolay erişimli bir site hazırladı. Herşey için çok teşekkür ediyorum.
MUSA TASBAS - NB STORKJOKKEN
www.elmak.no
Norveç de web site yaptırmak oldukça pahalı bir işlem. Google üzerinde araştırmalarım sonucunda webhey firması ile karşılaştım. Ve Türkiye de ki fiyatlara göre en uygun fiyatı veren elif hanımın bize sunduğu teklifleri değerlendirip bir rent a car sitesi yaptırmaya karar verdik. Tüm içtenliği ve kısa sürede siteyi teslim etmesinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.
PROF.DR.ERTAN TEZCAN - PSİKİYATRİST
www.ertantezcan.com
Öğrencilerime göndereceğim makale işlemlerini İnternet sitemin üzerinden yaparak hem kendi videolarımı yükleyip hem de makalelerimi yayınlayarak tek bir tıkla herkesin ulaşmasını sağlamış oluyorum. Elif hanıma sade tasarımı ve kısa sürede iş teslim etmesi açısından tebrik ediyorum.
KÖKSAL TOPCU - KANLICA YOĞURDU
www.kanlicayogurdum.com
Önceleri bir yoğurtçunun web sitesi mi olur diye düşünüyordum. Ancak elif hanımın anlattıklarından sonra firmam için en doğru karar olan bir web sitesi yaptırma işine girişmiş oldum. İyi ki de bu işlemleri için Elif hanımın önerilerini takip etmişim.
ZİYA DEMİRKAYA - SİGORTA
www.demirkayasigorta.com
İlk önce lojistik firmamıza web sitesi yaptırdığımız Webhey ile, sonrasından Sigorta firmamıza web sitesi yaptırarak işlerimizi profesyonelliğe taşımış olduk. Kısa sürede teslim etmesine ve özverili çalışmalarından dolayı elif hanıma çok teşekkür ediyoruz.
NEDİM TİRYAKİ - DEVAOSGB
2010 yılından bu yana açtığım firmaları İnternet üzerinden tanıtmak için webhey firması ile çalıştım. Her sitede yaptıkları ayrı tasarımlar ve dinamik içerikler ile ilgili birbirinden bağımsız işler ortaya koydukları için Elif hanıma çok teşekkür ediyorum.
TİMUÇİN YAPRAK - HABİR GIDA
www.habirgida.com
Daha önceden web sitesi yaptıran arkadaşımızın vasıtası ile Elif hanım ile tanıştık. Kendisine istediğimiz bir e-ticaret sitesinin nasıl olması gerektiğini anlattık ve çok kısa sürede tüm isteklerimiz ile sitemizi yayına aldı. Hızından ve titizliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.