CÜNEYT AKAR - AKAR GAYRİMENKUL
www.akargayrimenkul.com.tr
İnstagram sayfasından bulduğum webhey kurumsal olarak bize çok destekte bulundu. Logo çalışması, kartvizit tasarımı, web tasarımı ve afiş tasarımları gibi bir çok tasarım yaptırdık ve hepsinden çok memnun kaldık.
TOLGA ERTUĞ - TAHOMA MOBİLYA
www.tahomamobilya.com
Bir önceki web sitemize onca para vermemize rağmen ortaya çıkan sonuç vasat derecesindeydi. Webhey Elif hanım kısa bir sürede uygun maliyetle çok güzel bir çalışma yaptı. Kendisize Tahoma ailesi olarak çok teşekkür ediyoruz.
FATİH KELEŞ - MAGIC CAR CARE
www.magiccarcenter.com
Web sitesi ve firma ismi ile ilgili bu zamana kadar bir çalışmam olmadı. İnternet ile de aram fazla iyi değildir. Bir gün aracını tamir ettirmek için Elif hanım ofisimize geldi. Tabela olsun afişler olsun profesyonel bir görüntüde olmadığı için herkes gibi Elif hanımında dikkatini çekti. Genel de ben bu tarz şeylere pek önem vermem ama Elif hanımın anlattıklarından sonra sunduğu teklife hayır demek benim ve şirketim için büyük bir haksızlık olacaktı. Öncelikle işime en yakışacak şekilde bir firma ismi önerdiler ve bunların ardından logo tasarımları tabela tasarımı afişler ve akabinde bir web sitesi çalışması başlatıldı. Şimdi ofisime gelen herkes ismi ve logoyu çok beğeniyor. Bunların dışında web siteniz var mı diye soran müşterilerimize artık gönül rahatlığı ile sitemizin adresini veriyoruz.
M.KEMAL BATUR - B & B AV. BÜROSU
www.batur.av.tr
Yurt dışında beğendiğimiz bir tasarım için yabancı bir firma ile irtibata geçtik. Aynı tasarımdan istediğimizi söylediğimizde fiyatın tam olarak 20 bin dolar olduğunu bize söylediler. Bir web sitesi için oldukça yüksek bir ücretti. Kısa bir araştırma sonrasında elif hanım ile karşılaştık ve bize aynı tasarımı çok daha uygun bir fiyata yapacağını söylediğinde inanamadık. Üstelik siteyi çok kısa bir sürede teslim etmesi de bizi bir hayli şaşırttı. Elif hanıma çok teşekkür ediyoruz.
ÇAĞDAŞ ÖYMEZ - ARDEN OYUNCAK
www.ardenoyuncak.com
Uzun zamandır e-ticaret sitesi arayışındaydım. Benim için önemli olan tasarımın kolay anlaşılır olması ve ürünlerin detaylarının yer almasıydı. Elif hanım tam istediğim gibi bir tasarım ve kolay erişimli bir site hazırladı. Herşey için çok teşekkür ediyorum.
MUSA TASBAS - NB STORKJOKKEN
www.elmak.no
Norveç de web site yaptırmak oldukça pahalı bir işlem. Google üzerinde araştırmalarım sonucunda webhey firması ile karşılaştım. Ve Türkiye de ki fiyatlara göre en uygun fiyatı veren elif hanımın bize sunduğu teklifleri değerlendirip bir rent a car sitesi yaptırmaya karar verdik. Tüm içtenliği ve kısa sürede siteyi teslim etmesinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.
PROF.DR.ERTAN TEZCAN - PSİKİYATRİST
www.ertantezcan.com
Öğrencilerime göndereceğim makale işlemlerini İnternet sitemin üzerinden yaparak hem kendi videolarımı yükleyip hem de makalelerimi yayınlayarak tek bir tıkla herkesin ulaşmasını sağlamış oluyorum. Elif hanıma sade tasarımı ve kısa sürede iş teslim etmesi açısından tebrik ediyorum.
KÖKSAL TOPCU - KANLICA YOĞURDU
www.kanlicayogurdum.com
Önceleri bir yoğurtçunun web sitesi mi olur diye düşünüyordum. Ancak elif hanımın anlattıklarından sonra firmam için en doğru karar olan bir web sitesi yaptırma işine girişmiş oldum. İyi ki de bu işlemleri için Elif hanımın önerilerini takip etmişim.
ZİYA DEMİRKAYA - SİGORTA
www.demirkayasigorta.com
İlk önce lojistik firmamıza web sitesi yaptırdığımız Webhey ile, sonrasından Sigorta firmamıza web sitesi yaptırarak işlerimizi profesyonelliğe taşımış olduk. Kısa sürede teslim etmesine ve özverili çalışmalarından dolayı elif hanıma çok teşekkür ediyoruz.
NEDİM TİRYAKİ - DEVAOSGB
2010 yılından bu yana açtığım firmaları İnternet üzerinden tanıtmak için webhey firması ile çalıştım. Her sitede yaptıkları ayrı tasarımlar ve dinamik içerikler ile ilgili birbirinden bağımsız işler ortaya koydukları için Elif hanıma çok teşekkür ediyorum.
TİMUÇİN YAPRAK - HABİR GIDA
www.habirgida.com
Daha önceden web sitesi yaptıran arkadaşımızın vasıtası ile Elif hanım ile tanıştık. Kendisine istediğimiz bir e-ticaret sitesinin nasıl olması gerektiğini anlattık ve çok kısa sürede tüm isteklerimiz ile sitemizi yayına aldı. Hızından ve titizliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.