icon-post

MÜŞTERİLERİMİZ

Yurt dışında beğendiğimiz bir tasarım için yabancı bir firma ile irtibata geçtik. Aynı tasarımdan istediğimizi söylediğimizde fiyatın tam olarak 20 bin dolar olduğunu bize söylediler. Bir web sitesi için oldukça yüksek bir ücretti. Kısa bir araştırma sonrasında elif hanım ile karşılaştık ve bize aynı tasarımı çok daha uygun bir fiyata yapacağını söylediğinde inanamadık. Üstelik siteyi çok kısa bir sürede teslim etmesi de bizi bir hayli şaşırttı. Elif hanıma çok teşekkür ediyoruz.
kemalbatur
AV.KEMAL BATUR
Avukatlık Bürosu
Daha önceden web sitesi yaptıran arkadaşımızın vasıtası ile Elif hanım ile tanıştık. Kendisine istediğimiz bir e-ticaret sitesinin nasıl olması gerektiğini anlattık ve çok kısa sürede tüm isteklerimiz ile sitemizi yayına aldı. Hızından ve titizliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.
timucin
TİMUÇİN YAPRAK
Habir Gıda
Web sitesi ve firma ismi ile ilgili bu zamana kadar bir çalışmam olmadı. İnternet ile de aram fazla iyi değildir. Bir gün aracını tamir ettirmek için Elif hanım ofisimize geldi. Tabela olsun afişler olsun profesyonel bir görüntüde olmadığı için herkes gibi Elif hanımında dikkatini çekti. Genel de ben bu tarz şeylere pek önem vermem ama Elif hanımın anlattıklarından sonra sunduğu teklife hayır demek benim ve şirketim için büyük bir haksızlık olacaktı. Öncelikle işime en yakışacak şekilde bir firma ismi önerdiler ve bunların ardından logo tasarımları tabela tasarımı afişler ve akabinde bir web sitesi çalışması başlatıldı. Şimdi ofisime gelen herkes ismi ve logoyu çok beğeniyor. Bunların dışında web siteniz var mı diye soran müşterilerimize artık gönül rahatlığı ile sitemizin adresini veriyoruz.
fatihkeles
FATİH KELEŞ
Magic Car Center
Norveç de web site yaptırmak oldukça pahalı bir işlem. Google üzerinde araştırmalarım sonucunda webhey firması ile karşılaştım. Ve Türkiye de ki fiyatlara göre en uygun fiyatı veren elif hanımın bize sunduğu teklifleri değerlendirip bir rent a car sitesi yaptırmaya karar verdik. Tüm içtenliği ve kısa sürede siteyi teslim etmesinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.
musatasbas
MUSA TASBAS
NbRentCar
Öğrencilerime göndereceğim makale işlemlerini İnternet sitemin üzerinden yaparak hem kendi videolarımı yükleyip hem de makalelerimi yayınlayarak tek bir tıkla herkesin ulaşmasını sağlamış oluyorum. Elif hanıma sade tasarımı ve kısa sürede iş teslim etmesi açısından tebrik ediyorum.
ertantezcan
Prof. Dr. Ahmet ERTAN TEZCAN
Psikiyatrist
2010 yılından bu yana açtığım firmaları İnternet üzerinden tanıtmak için webhey firması ile çalıştım. Her sitede yaptıkları ayrı tasarımlar ve dinamik içerikler ile ilgili birbirinden bağımsız işler ortaya koydukları için Elif hanıma çok teşekkür ediyorum.
nedim
NEDİM TİRYAKİ
Deva Osgb
Norveç de bulunan firmalarımız için her zaman Webhey’i tercih ediyoruz. Kalitesi, uygun fiyatı ve kısa sürede iş teslim etmesi ile her zaman tercih nedenimiz olmuştur. A’dan Z’ye her türlü işte yardım etmelerinden dolayı Elif hanıma minnettarız.
musatasbas
MUSA
TASBAS
Önceleri bir yoğurtçunun web sitesi mi olur diye düşünüyordum. Ancak elif hanımın anlattıklarından sonra firmam için en doğru karar olan bir web sitesi yaptırma işine girişmiş oldum. İyi ki de bu işlemleri için Elif hanımın önerilerini takip etmişim. Firmam şimdi İnternet üzerinden de satış yapıyor. Üstelik ülkenin dört bir yanına.
koksaltopcu
KÖKSAL TOPCU
Kanlıca Yoğurdu
İlk önce lojistik firmamıza web sitesi yaptırdığımız Webhey ile, sonrasından Sigorta firmamıza web sitesi yaptırarak işlerimizi profesyonelliğe taşımış olduk. Kısa sürede teslim etmesine ve özverili çalışmalarından dolayı elif hanıma çok teşekkür ediyoruz.
memetziya
MEHMET ZİYA DEMİRKAYA
Demirkaya Sigorta
Uzun düşünmeler sonucunda firmamıza bir isim bulamamıştık ve bu süreç bizim için çok sıkıntılı bir yer almaya başlamıştı. Sosyal medya üzerinden yaptığımız araştırmalar sonucunda elif hanım ile karşılaştık ve ilk sıkıntımız olan firma ismine karar vererek web sitemizi yapmaya başladık. Herşey için kendisine çok teşekkür ediyoruz.
omerkunt
ÖMER KUNTOĞLU
Kuntman Mobilya
Mimarlık ve dekorasyon konusunda istediğimiz bir sitenin daha da fazlasını tasarlayarak yayına sokan webhey’e çok teşekkür ediyoruz.
semihgurz
SEMİH GÜRZ
Alvina Mimarlık
Elif hanıma yaptığı site ve logo için çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki işlerimizde Webhey tercihimiz olacak.
yukseleroglu
YÜKSEL EROĞLU
Yazarlar Yapı
Elif hanımın on parmağında on marifet var desek yeridir. Kendisini Show TV de gelin evi programında tanıdım. Tek başına onca iş yetmezmiş gibi bir de yarışma programlarına katılmasına şaşırıyorum. Bu zamana kadar ürünlerimizi ve yaptığımız işi en iyi şekilde tanıtmak için bir web sitesi kurdurmak istemiştik. Ancak hiçbir firmada istediğimiz tasarımı ve sadeliği yakalayamadık. Elif hanım söylediklerimiz konusunda bizi en iyi yansıtacak web sitesini çok kısa bir sürede yayına sokarak firmamıza büyük bir ölçüde yardım etmiş oldu. Her şey için teşekkür ediyorum.
haticegenc
HATİCE GENÇ
Zeynep Mobilya Dekorasyon
Bir kaç sene önce elif hanıma uygun bir maliyette basit bir site yaptırdık. Yaklaşık 6 sene boyunca aynı sitede domain ve host ödemelerimizi yaparak sitenin aktif olmasını sağladık. Elif hanım yaptığımız domain ve host ödemelerinin düzenli olmasından dolayı maliyeti yüksek olan bir site tasarımı bizden en ufak bir ödeme dahi almadan yenileyerek firmamıza hediye etti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Ahmet Bey
İcs Hırdavat
Web sitesi için İnternet de uzun araştırmalar sonucunda webhey ile karşılaştım. Bir site üzerinden tüm isteklerimi en kısa sürede yerine getirdikleri ve öz güvenli çalışmalarından dolayı webhey’e çok teşekkür ediyorum.
emrahodabas
EMRAH ODABAŞ
Mobelsis Güvenlik Hizmetleri