icon-post

HİZMETLERİMİZWEB TASARIM

Oluşturulan içeriğin web sitesinde nasıl verileceği, hangi bilgilerin hangi ortamlarda saklanacağı ve ziyaretçiler ile nasıl interaktif bir iletişim kurulacağı belirlendikten sonra, bu gereksinimlere uygun bir web yazılım üretiyoruz.

HOSTİNG

Web sitelerinizi 24 saat boyunca internet ziyaretçilerine hızlı bir şekilde açık tutmaktayız. Hosting paketlerimizden size en uygun paketi seçip, internet sitelerinizin çalışmasına en hızlı şekil de başlayabilirsiniz.

DOMAIN

Firmanız için henüz bir alan adı bulamadıysanız bizimle iletişime geçip alternatif alan adları isteyebilirsiniz. Tüm uzantılardaki domain adreslerini tek bir tıkla alabilirsiniz.

KURUMSAL KİMLİK

Firmanız için oluşturduğumuz imajla tüketicinin aklına markanızı kazıyoruz. Kurumsal Kimlik Neleri İçeriyor? Logo, kartvizit, broşür, katalog, fatura-cd-zarf tasarımı içermektedir.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Tüm dış mekan, iç mekan ve ürün resimlerinizi profesyonel ekibimizle en doğru ve en net şekilde çekip web sitenize, kataloğunuza entegre ediyoruz. Ayrıca çekilen tüm ürünlerin resimlerini cd ortamında teslim ediyoruz.

DİJİTAL KATALOG

Yardımcı hiç bir program gerektirmeden Windows işletim sistemine sahip tüm bilgisayarlarda izlenilebilir. En temel bilgisayar kullanıcılarının bile zorluk çekmeden sadece tıklayarak sayfalar arasında gezinmesini, istediği ürüne yada bilgiye rahatlıkla ulaşabilmesini sağlar.